PL
EN

Zielony Dom i ogród

Coraz więcej osób uprawia zioła lub kwiaty na domowym parapecie. Pielęgnacja roślin nie wymaga już specjalistycznej wiedzy. Nasze produkty są proste w użyciu i łatwe do zastosowania w każdym domu. Sięgamy po najnowsze rozwiązania, nie zapominając przy tym o ponadczasowej wiedzy ogrodniczej. Naszych nawozów naturalnych możesz używać bez obaw o zdrowie swoje czy domowych zwierząt.

Uprawiaj ogród tak, jak lubisz – bez bałaganu, stresu i wczytywania się w skomplikowane instrukcje!

Pobierz najnowszy katalog

Katalog produktów Zielony Dom na sezon 2023

Pobierz PDF

Pałeczki nawozowe

Nawóz do kwiatów i roślin doniczkowych w pałeczkach pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas, a jednocześnie zapewni odpowiednie odżywienie Twojemu doniczkowemu przyjacielowi.

Nawozy płynne

Znajdziecie u nas nawóz do storczyków, roślin zielonych, kwitnących czy ziół. Oferujemy wyroby na różne pory roku, wzbogacające florę wiosną, latem, a nawet zimą.

Mgiełki

Środki do dolistnego nawożenia przeznaczone dla najpopularniejszych gatunków kwiatów doniczkowych.

Dla ogrodu

W ofercie posiadamy preparaty do warzyw, trawników oraz różnego rodzaju kwiatów i krzewów ozdobnych, zarówno w granulatach, płynach jak i w formie pałeczek.

Mikoryza

Wśród naszych produktów znalazły się także szczepionki, nawozy i podłoża mikoryzowe m.in. dla iglastych, liściastych i wrzosowatych roślin ogrodowych, dla roślin doniczkowych oraz storczyków.

SprayGreen

Spray Green to seria gotowych do użycia produktów w wygodnych kanistrach z rozpylaczami, które umożliwiają prostą i skuteczną aplikację.

Pożegnanie z

Poznaj naszą ofertę produktów z serii "Pożegnanie z", które pomagają skuteczne pozbyć się najbardziej uciążliwych szkodników i insektów.

Środki do pielęgnacji

Nasze środki do pielęgnacji zieleni przydatne będą zarówno posiadaczom dużych działek, jak i tym, którzy hodują kwiaty w doniczkach na parapecie.

Nawozy profesjonalne

Profesjonalne nawozy płynne są powszechnie stosowane w rolnictwie i ogrodnictwie, aby zwiększyć plony, poprawić jakość plonów oraz przyspieszyć wzrost roślin.